Cundada Yeni Adresiniz

Cunda Körfez Restaurant

Cunda Körfez Restaurant Cunda merkezde yer almakta olup Adanın en yeni işletmelerinden bir tanesidir. Tarihi bir binada hizmet veren restaurantımız yaz aylarında bahçede hizmet sunarak siz degerli misafirlerimizi Cunda’nın eşsiz tarihi dokusuyla baş başa bırakmaktadır.

Cunda Körfez Restaurant yıllardır Cunda Adasında Servis alanında hizmet sunan Salih Doğan Ustanın birlikte açmış oldukları bir işletmedir. Salih şef yılların birikimini servise yansıtırken Adanın önde gelen ustaları tecrübelerini eşsiz Ege mutfağı mezeleri ve deniz ürünleri ile sizlere sunmaktadır

Deniz börülcesi, brokoli salatası, midye dolma, lakerda, kalamar salatası, karides salatası, ahtapot salatası, deniz ürünleri kokteyl gibi zengin ürünlerinden oluşan mezeler. Midye tava, kalamar tava, karides bademli, kalamar ızgara, kalamar dolma gibi nefis ara sıcaklar, günlük balık çeşitleri, balık yemek istemeyenler için ızgara çeşitleri ve küçük misafirlerimiz için Çocuk mönüsü olarak da köfte ve balık köfte sunulmaktadır.

Cunda Körfez Restaurant ailenizle , misafirlerinizle , huzur duyacağınız , birbirinden lezzetli deniz ürünleri yiyebileceğiniz bir mekan.